Ekonomi

CHP’de adaylar çıkmaya başladı… İşte il aday listesi…

Diken’den Altan Sancar’ın verdiği bilgiye göre milletvekili adayları şöyle:

antalya

– Sururi Corabatur
– Cavit Arı
– Aliye Coşar
-Mustafa Erdem
– Şereffettin Kılıç (Saadet Partisi)
– Serap Yazıcı Özbudun (Gelecek Partisi)
– Murat Özçelik
– Ercüment Taşdemir
– Nilüfer Defeci
-Vahap Tuncer
-Sibel Gezen
-Ramiz Atakan
-Emrah Yurtlak
– Zehra Milli
– Hatice Kübra Turan
Müge Gezici Uysal
Mehmet Gök

ankara

*1. bölge

-Gamze Taşçı

-Deniz Demiri
– Okan Konuralp
-Sadullah Ergin (DEVA)
– Aliye Timisi Ersever
-Mustafa Nedim Yamalı (Gelecek Partisi)
-Deniz Çakır
-Kemal Akkurt
-Aysun Palalı Köktaş
-Elif Topkaya Sevinç
-Hüseyin Can Güner
-Aycan Günday Koçtürk
-Armagan Erdoğan

*2. bölge

murat emir

İstanbul

1. bölge

-Oğuz Kaan Salıcı
-Gamze Akkuş İlgezdi
– Fethi Açıkel
-Gökhan Günaydın
-Birol Aydın (Saadet Partisi)
-Ahmet Ersağun Yücel
-Elif Esen (DEVA)
-Hasan Karal (DEVA)
-Cemal Enginyurt (DP)
-Selim Temurcu (Gelecek Partisi)
-Ali Gökçek
-Suat Özçağdaş
-Doğan Çakmak
-Özcan Baripoğlu
-Aşk Kılıcı
-Olgun Çelik

*2. bölge

-Namık Tan
-Yunus Emre
-Gökhan Zeybek
-Enis Berberoğlu
-Mustafa Kaya (Saadet Partisi)
Yüksel Mansur Kılınç
– İhsan Messiah Şahin (Gelecek Partisi)
-Evrim Rızvanoğlu (DEVA)
-Berna Sukas
-Fuat Yıldırım
– Onur Aydın
-Hafif Öğütücü
-Soner Özimer
-Mehmet Ali Yüksel
-Şaban Karaaslan
-Elmas Aruz

*3. bölge

-Engin Altay
-Erdoğan Toprak
-Türkan Elci
– İlhan Kesici
-Zeynel Emre
-Medeni Yılmaz (DEVA)
-Bülent Kaya (Saadet Partisi)
-Doğan Demir (Gelecek Partisi)
-Ücretsiz Karabat
-Mustafa Yeneroğlu (DEVA)
-Turan Taşkın Özer
-Doruk Bulut
-Oğuz Kemal Yakar
-Turgay Özcan
-Utku Caner Çaykara
-Habibe Çiftçioğlu (Gelecek Partisi)

Adana

-Orhan Sümer
-Müzeyyen Sevkin-

-Burhannetin Bulut

-Sadullah Kısacık (DEVA)

-Ayhan Barut

– Berke Duvan

– Hüseyin Keser

– Erkan Karakaya

-Orhan Topluluğu

– Kübra Özbiçer

– Ahmet Korkmaz

– Sercan Polat

– Murat Öztanriöver

– Ebru Yılmaz

– Elife Müftüoğlu

izmir

1. Bölge

– Yüksel Sel
-Ahmet Tuncay Özkan
-Sevda Erdan Kılıç
-Murat Bakan
-Ednan Arslan
-Seda Kaya (DEVA)
-Haydar Altıntaş (DP)
-Devrim Barış Çelik
-Sefer İpekli
-Güldem Atabay
-Shahbal Aras
-Fulya Akçay
-Mehmet Şahin Fırat
-Birgül Değirmenci

*İzmir 2. Bölge

-Gökçe Gökçen
-Rifat Nalbantoğlu
– Rahmi Aşk Türeli
-Mahir Polat
-Salih Uzun (DP)
-Deniz Yücel
-Deniz Bilici (Gelecek Partisi)
– Hüseyin Sezer
– Esin Doğan Metin
-Altan İnanç
-Emine Helin İnan Kınay
-Ayten Gülsever
-Hemşire Balcı
-Burak Kotan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu