Haber

Kastamonu Belediyespor, Mogensen ile yollarını ayırdı

Hentbol Kadınlar Harikalar Ligi’nde mücadele eden Kastamonu Belediyesi Gençler ve SporKulübünde dönem başında göreve getirilen Danimarkalı Teknik Direktör Claus Mogensen ile yollarını ayırdı.

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bayan Hentbol Grubu, 12 maça çıktığı Danimarkalı Teknik Direktör Claus Mogensen ile yollarını ayırdı. Dönem başında göreve başlayan Mogensen ile çıktığı müsabakalarda 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 10 mağlubiyet alan Kastamonu Belediyespor, teknik direktörle yollarını ayırdı. Takım, dönem sonuna kadar yardımcı antrenör İbrahim Belet ile oynayacak.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüdaverdi Eski, teknik direktör Claus Mogensen ile önümüzdeki dönem planlaması çerçevesinde karşılıklı anlaşarak yolların ayrıldığını, bölgeden bir hoca ile çalışmak istediklerini söyledi. yeni dönemde çalışmaları bu yönde yürüteceklerini, transfer çalışmalarının yerli ve genç oyunculara yönelik olduğunu söyledi. kurulacağına söz verdi. – KASTAMONU

haberbayramoren.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu